Erse

Ürün Detayları


1996 yılında kurulan Erse Kablo kaliteden ödün vermeyen, gelişime açık, müşteri odaklı yaklaşımı ile rekabet gücü yüksek, çevreye duyarlı, güvenilir ve çözüm ortaklarımız için katma değer yaratan öncü kablo üreticileri arasında yer almaktadır.

Üretimimiz 8000 m2 si kapalı olmak üzere toplam 12000 m2 alana sahip modern tesisimizde ulusal ve uluslararası standartlar esas alınarak yapılmaktadır. Toplam kalite anlayışını benimseyen ve müşteri odaklı şirket kültürüne sahip firmamız toplam kalite yönetiminin bir takım çalışması olduğunun bilincindedir ve bu anlamda üst yönetimden en alt birimdeki çalışanına, tedarikçilerine kadar bu anlayışı benimsemiştir.

Erse Kablo coaxial kablo, sinyal-kontrol kabloları, veri iletişim kabloları, halojensiz yangına dayanıklı kablolar, haberleşme kabloları, harmonize kablolar, enstrüman kabloları, silikon kablolar, gemi tipi kablolar ve her tip özel kabloları kendi bünyesinde üreterek geniş bir ürün yelpazesi ile kablo sektöründe aktif bir rol oynamaktadır. Ulusal ve uluslararası standartlara göre üretilen ürünlerin yanı sıra, özel müşteri şartnameleri ve isteklerine göre de üretim yapılabilmektedir. Ürünler, üretimin her aşamasında ve özellikle son kontroller sırasında kendi bünyemizde modern test cihazları kullanılarak titizlikle test edilir.

İlgilenebileceğiniz Diğer Ürünler