Ekay Elektrik; Elektrik taahhüt projelendirme hizmetleri, Tip testli AG pano üretimi, Şalt malzemeden motor sürücülerine ve Güç Dağıtım Trafolarına kadar her türlü elektrik malzemesi satışıyla elektrik sektöründe komple çözüm olanakları sunmaktadır.

Kuruluşundan bu yana hergün büyüyen ve gelişen EKAY faaliyetlerini kendi üretim tesisiyle entegre idari binasındaki merkez ofisiyle paralel yürütmektedir.

Geçen süre zarfında EKAY yatırımlarını genişletmiş, bünyesinde taahhüt dışında satış ve imalat misyonunu da üstlenen yeni şirket yapılanmalarında bulunmuştur.

EKAY. Türkiye'nin öncü ve hızla büyüyen; elektrik taahhüt, elektrik malzeme satış, elektrik pano partnerliği firmalarından olmuştur.

Kuruluşundan itibaren Elektrik ve Enerji sektöründe ihtisaslaşmayı kendisine hedef olarak belirleyen EKAY, sektörde; yurtiçi-yurtdışı müteahhitlik hizmetleri, elektrik malzemesi satışı ve bayiilikleri ile elektrik panosu imalatı konusundaki prestijli çalışmaları neticesinde hak ettiği saygın yeri kazanmıştır.